NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

slovanska unie

PŘIHLÁŠENÍProhlášení Slovanské unie z. s.

Slovanská unie z. s. odsuzuje teroristický útok v Paříži ze dne 13.11.2015 a považuje ho spolu s ostatními podobnými útoky na ruské dopravní letadlo na Sinaji, metro v Londýně, vlaky v Madridu, univerzitu v Keni, mrakodrapy v New Yorku a na další místa všude na světě za barbarské zločiny proti celému lidstvu.

Slavic Union condemns terrorist attack in Paris on November 13, 2015 and considers it along with other similar attacks on the Russian airliner in the Sinai, the London subway, trains in Madrid, university in Kenya, skyscrapers in New York and other places around the world as barbaric crimes against all mankind.

Славянский союз осуждает теракт в Париже 13 ноября 2015 года и считает его вместе с другими подобными атаками на российский самолет на Синае, метро в Лондоне, поезды в Мадриде, университет в Кении, небоскребы в Нью-Йорке и другие места по всему миру в качестве варварских преступлений против всего человечества.

Slovensky sovez osudžaje terorističny atak v Parižu iz 13.11.2015 i razgledaje jego zajedno s drugimi podobnimi atakami na rossijsky samolet na Sinaju, metro v Londonu, vlaky v Madridu, universitet v Kenji, nebotyčniky v New Yorku i na druge města vsego světa kako barbarski zločiny protiv vsimu člověčestvu.

 

 

 

 

slovanska unie